Spacious House Central
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Buitenzwembad |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 250 m² Spacious House Central Campinas villa ligt op 2 km afstand van het Jequitiba Woods Park, is geschikt voor 6 gasten en biedt een zwembad voor extra ontspanning. Het vakantiehuis ligt op ongeveer 10 minuten met de auto van het Coffee Lagoon Park en biedt draadloos internet en privéparkeren.
Op circa 3 km van de 3-slaapkamer villa vindt u het Moises Lucarelli Stadion. Spacious House Central villa is op ongeveer 15 minuten met de auto van het Estação Anhumas gesitueerd.
Deze woning beschikt over een zitruimte en biedt gemakken als een strijkijzer en strijkplank, evenals breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders. Er zijn 2 badkamers met een apart toilet en een douche. Het comfort in de badkamer bestaat uit handdoeken.
Een keuken, evenals koffie- en theevoorzieningen zijn aanwezig in de villa. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koelkast en keukengerei om hun eigen maaltijd te bereiden. Gasten vinden Bar do Fernando op 200 meter afstand.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos23 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- CD-speler
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Spacious House Central villa?
Gasten van Spacious House Central villa kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoeveel kost het om Spacious House Central villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Spacious House Central villa is $91. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke voorzieningen kunnen we in de kamers van Spacious House Central villa verwachten?
Spacious House Central villa biedt een bureau, evenals een strijkijzer en strijkplank om voor het comfort te zorgen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een keuken met een koelkast en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Spacious House Central villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Spacious House Central villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in dit vakantiehuis?
Gasten die in dit vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk het Coffee Lagoon Park en het Moises Lucarelli Stadion bereiken, die respectievelijk op ongeveer 3 km van de accommodatie en op 3,1 km afstand liggen.